KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15343223
nr 1534 3223
Oljemålningar
2 st, Jerome Stevens. Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 66x96 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:58:26
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr